Budowa drogi ekspresowej S3. Zmiany na obwodnicy Gorzowa
Dobudowa drugiej jezdnia na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S3. Zdjęcia: Bartłomiej Nowosielski, UM Gorzów Wielkopolski

Nadal trwa dobudowa drugiej jezdni obwodnicy Gorzowa w ciągu drogi ekspresowej S3 informujemy. W związku z kolejnymi pracami zmieniono organizację ruchu na drodze ekspresowej S3 i ul. Szczecińskiej w rejonie węzła Gorzów Północ.

Zmiana polega na przełożeniu ruchu na ul. Szczecińskiej w rejonie węzła (odcinek od ronda do skrzyżowania z łącznicą wjazdową w kierunku Szczecina) na nowo wybudowaną jezdnię oraz zmianie organizacji ruchu w rejonie ronda przy ul. Złotego Smoka. Istniejąca jezdnia ul. Szczecińskiej w tym czasie będzie przebudowywana.

Zwiększenie zakresu robót wymaga również zamknięcia łącznicy zjazdowej od strony Szczecina na ul. Szczecińską i łącznicy wjazdowej od ul. Szczecińskiej w kierunku Zielonej Góry.

Pełne skomunikowanie na węźle zostanie utrzymanie. Zjazd z drogi ekspresowej S3 od strony Szczecina na ul. Szczecińską będzie odbywał się nową łącznicą, która została wpięta do ronda na połączeniu ulic Złotego Smoka i Szczecińskiej. Wjazd od ul. Szczecińskiej w kierunku Zielonej Góry również będzie możliwy w rejonie ronda.

Obowiązujące kierunki ruchu oznakowano za pomocą tablic drogowskazowych. W rejonie węzła na drodze S3 prędkość ograniczono do 60 km/h.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: