Budowa S11: Jest umowa na II etap obwodnicy Kępna
Budowa drogi ekspresowej S11 - obwodnica Kępna, odcinek I. Zdjęcia: GDDKIA

Podpisano umowę na budowę II odcinka obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S11 - odcinek II. Na zaprojektowanie oraz zbudowanie II odcinka obwodnicy wykonawca będzie miał 34 m-ce.

2 października 2017 r. w opolskim Oddziale GDDKiA została podpisana umowa. Wykonawcą obwodnicy, wybranym w drodze przetargu, jest PUT INTERCOR Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu. Wartość umowy wynosi 122 606 490,28 zł brutto. Termin realizacji zadania to 34 miesiące od daty zawarcia umowy.

 

Podpisanie umowy na budowę II odcinka obwodnicy Kepna w ciągu drogi S11. Zdjecia: GDDKIA

Podpisanie umowy na budowę II odcinka obwodnicy Kepna w ciągu drogi S11. Zdjecia: GDDKIA

Inwestycja polega na optymalizacji projektu ok. 7 km drogi ekspresowej S11 wraz z całą infrastrukturą, uzyskaniu wszelkich niezbędnych uzgodnień, zezwoleń i prawomocnych decyzji administracyjnych, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. W ramach zadania wykonawca wybuduje II odcinek obwodnicy miejscowości Kępno, przebuduje drogi innych kategorii oraz uzyska decyzję o pozwoleniu na użytkowanie nowego odcinka drogi ekspresowej S11.

 

Mapa przebiegu obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S11

Mapa przebiegu obwodnicy Kepna. Źródło: GDDKIA

Trwają zaawansowane prace przy budowie I odcinka obwodnicy Kępna. - Prace budowlane wykonywane w ramach budowy obwodnicy Kępna - odcinek I, realizowane są zgodnie z założonym i zatwierdzonym harmonogramem. Zamawiający na bieżąco nadzoruje przebieg budowy oraz dokonuje kontroli jakości wbudowywanych materiałów. Monitorowany jest również poziom zatrudnienia oraz finansowanie firm podwykonawczych – zapewniała ostatnio Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Budowa obwodnicy Kepna w ciągu drogi ekspresowej S11 - I odcinek

Budowa obwodnicy Kepna w ciągu drogi ekspresowej S11 - I odcinek. Zdjecia: GDDKIA

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

cierpliwy
2017-12-29 14:40
terminy będą jeszcze "krótsze" dobra zmiana wypędzi resztę fachowców ,( niech jadą)
Oj
2017-10-05 06:26
Trzy lata 7km,,,nie dziwota ze od kepna az po opolskie i slaskie nikt nie wie co to s11

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: