Budowa S6: Zmieni się dojazd do lotniska Szczecin – Goleniów
Budowa drogi ekspresowej S6 koło Goleniowa powoduje utrudnienia w ruchu. Tym razem skomplikuje dojazd do lotniska Szczecin-Goleniów. Zdjęcia: GDDKIA

W związku z budową drogi ekspresowej S6 w najbliższych dniach zmieni się sposób dojazdu do lotniska Szczecin-Goleniów. Wyznaczone będą inne trasy dojazdu.

Na budowanym odcinku drogi ekspresowej S6 Goleniów Nowogard wykonawca około 7 listopada (środa) planuje wprowadzenie zmiany organizacji ruchu na odcinku o długości 9 km od węzła Goleniów Północ do budowanego przejścia dla zwierząt na wysokości miejscowości Krzywice. Ruch pojazdów zostanie na tym odcinku przerzucony na gotowe fragmenty jezdni prawej (km22+00 - km27+400) i jezdni lewej (km27+400 – km31+000) drogi ekspresowej S6.

 

Zmiany te pozwolą wykonać kolejne brakujące elementy nowego układu drogowego. - Prosimy kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie, stasowanie się do ograniczeń prędkości oraz ograniczone zaufanie do nawigacji samochodowych i przestrzegamy przed jazdą „na pamięć” – apelują drogowcy.

 

Nowa organizacja ruchu na drodze ekspresowej S6 w okolicach Goleniowa

Nowa organizacja ruchu na drodze ekspresowej S6 w okolicach Goleniowa. Mapa: GDDKIA


Zmienią się trasy dojazdu na lotnisko Szczecin - Goleniów

 

Największe zmiany czekają kierowców jadących na lotnisko od strony Szczecina – będzie trzeba na węźle Goleniów Zachód (Święta) zjechać do Goleniowa i przez miasto dojechać do lotniska. Nie będzie możliwości dojazdu tak jak dotychczas od strony węzła Goleniów Północ (S3/S6).

 

Dojazd do lotniska Szczecin-Goleniów w związku z budowa drogi S6

Dojazd do lotniska Szczecin-Goleniów w związku z budowa drogi S6. Mapa: GDDKIA

 

Dojazd do lotniska od strony Koszalina i wyjazd z stronę Szczecina będzie możliwy przez częściowo czynny węzeł Goleniów Lotnisko.

 

Natomiast wyjazd w kierunku Koszalina będzie możliwy tak jak dotychczas, z tym że fragment DK6 za Glewicami będzie jednokierunkowy ze znakiem „Stop” przed włączeniem się w jezdnię prawą S6.

 

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przynajmniej przez 3 tygodnie od jej wprowadzenia.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: