DK12 - obwodnica Opoczna zamknięta. Na razie na kilka tygodni
Do 24 marca obwodnica Opoczna będzie zamknięta całkowicie, a ruch będzie się odbywał przez centrum miasta. Ma to związek z remontem wiaduktu kolejowego nad obwodnicą miasta. Zdjecia: GDDKIA

W marcu przejazd między Piotrkowem i Radomiem będzie odbywał się przez centrum Opoczna a nie obwodnicą w ciągu drogi krajowej nr 12. Tak sytuacja będzie powtarzać się jeszcze od maja do listopada. Utrudnienia mają związek z remontem prowadzonym przez PKP.

PKP PLK rozpoczęły remont Centralnej Magistrali Kolejowej CMK, w związku z tym na obwodnicy Opoczna w ciągu DK12 występują poważne utrudnienia w ruchu.

Do 24 marca obwodnica będzie zamknięta całkowicie, a ruch będzie się odbywał przez centrum miasta. Ma to związek z remontem wiaduktu kolejowego nad obwodnicą miasta. W dalszej kolejności ruch zostanie przywrócony ale będą zwężenia i ograniczenia.

Prace będą prowadzone aż do końca tego roku. W tym czasie przewidywane są co najmniej pięciokrotne całkowite zamknięcia trasy, które będą trwały od 1,5 do 4 tygodni: w maju, na przełomie maja i czerwca, na przełomie lipca i sierpnia, między wrześniem i październikiem, a także na przełomie października i listopada.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Michal
2019-03-08 19:16
Jakie kilkanaście lat ,kilka a dokładnie 7 lat.
Nie bardzo rozumiem
2019-03-08 16:30
Przecież ta obwodnica istnieje kilkanaście lat. Więc most musi być względnie nowy. Już remont?!

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: