Duże utrudnienia na DK8 w Markach. Zamknięta jezdnia do Warszawy
Remont DK8 w Markach wznowiony - zamknięta jezdnia w kierunku Warszawy. Zdjęcia: GDDKIA

Uwaga kierowcy, duże utrudnienia na drodze krajowej nr 8 (ul. Piłsudskiego) w Markach koło Warszawy. Zamknięta jest jezdnia w stronę Warszawy. Ruch w obu kierunkach odbywa się po jezdni w kierunku Białegostoku.

Remont DK8 w podwarszawskich Markach to część kontraktu na budowę obwodnicy Marek. Wykonawcą jest firma Astaldi. Roboty zawieszone w okresie zimowym ruszyły ponownie w czwartek, 14 marca br.

Zmiana organizacji ruchu na DK8 w Markach - zamknięta jezdnia w kierunku WarszawyZmiana organizacji ruchu na DK8 w Markach - zamknięta jezdnia w kierunku Warszawy. Źródło: GDDKIA

 

Zmiany w organizacji ruchu obejmują jezdnię DK8 w kierunku Warszawy, na odcinku od ul. Gajówka do węzła Marki. Utrudnienia spowodowane są wznowieniem prac przy remoncie nawierzchni ósemki. Wykonawca rozpocznie roboty od regulacji studzienek i ułożenia nawierzchni na mostach nad rzekami: Długą i Czarną. Kolejny etap to położenie ostatniej warstwy nawierzchni (ścieralnej) na całym odcinku drogi oraz wymalowanie oznakowania poziomego. Po zakończeniu tych robót ograniczenia w ruchu będą występowały lokalnie przy obiektach nad rzekami: Długą i Czarną na jezdni w stronę Białegostoku oraz przy ul. Gajówka na jezdni w stronę Warszawy, gdzie wykonawca będzie kończył pozostałe prace.

Planowany termin zakończenia remontu to koniec maja 2019 r.

 

Remont drogi krajowej nr 8 w Markach

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: