DW 637: zamknięty most na Liwcu w Węgrowie

Do końca wakacji zostaje wyłączony z ruchu most na rzece Liwiec w Węgrowie w ciągu DW 637. Zamknięcie mostu jest konieczne ze względu na przebudowę drogi wojewódzkiej 637 na odcinku Stanisławów - Węgrów oraz remont obiektu.

W tym czasie będą obowiązywały następujące objazdy:

Dla samochodów ciężarowych powyżej 8 ton proponowane dwie trasy:

1. Stanisławów (DK 50) – Łochów (DK 62) – Węgrów

2. Mińsk Mazowiecki (DK 2) – Siedlce (DK 63) – Chodów (DW 696) – Węgrów.
Dla samochodów osobowych i innych pojazdów o masie poniżej 8 ton objazd przez miejscowość Krypy. W  Węgrowie należy kierować się ul. Żeromskiego, Polną, Wieniawskiego i Gdańską, a następnie DK 62.

Remont mostu na rzece Liwiec to jeden z ostatnich etapów przebudowy drogi wojewódzkiej nr 637. Inwestycja jest realizowana od maja 2011 roku i zakończy się w listopadzie tego roku. W zakres prac wchodzi budowa odcinka drogi DW 637 o długości 35 km. Droga wojewódzka nr 637 stanowi dogodne połączenie z Warszawą relacji wschód-zachód, we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Jej znaczenie jest w dużej mierze turystyczne, ponieważ w najkrótszy sposób łączy Warszawę z południowym Podlasiem. Trasą tą można dojechać do Siemiatycz i Puszczy Białowieskiej oraz miejsc kultu religijnego - Drohiczyna i Grabarki. Wykonawcą inwestycji jest firma Skanska S.A.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: