• Facebook - conadrogach
Jeździmy tylko południową jezdnią na autostradzie A4 pod Wrocławiem
Prace remontowe na autostradzie A4 pod Wrocławiem jeszcze do połowy października będą powodowały duże utrudnienia w ruchu. Zdjęcia: GDDKIA

Wykonawca remontu autostrady A4 rozpoczął kolejny etap prac na autostradzie A4 na wschód od Wrocławia. Kierowcy poruszają się tylko jezdnią południową na odcinku PPO Karwiany – węzeł Brzezimierz. Należy zwracać szczególną uwagę na oznakowanie i zachować bezpieczną prędkość. Prowadzone prace powodują, że autostrada się korkuje i częściej dochodzi do wypadków.

Od 1 października wykonawca rozpoczął wystawianie barier separacyjnych na jezdni południowej, na odcinku od węzła Wrocław Wschód do PPO Karwiany. W efekcie tej organizacji ruch samochodowy będzie odbywał się dwukierunkowo jezdnią południową na odcinku od PPO Karwiany do węzła Brzezimierz, z wyłączeniem węzła Wrocław Wschód (gdzie na ok. 2 km ruch będzie na obu jezdniach).

Remont autostrady A4 pod Wrocławiem

Remont autostrady A4 pod Wrocławiem. Mapa: GDDKIA

Planuje się, że połączenie etapów potrwa do połowy października, a następnie oddany zostanie do ruchu wyremontowany odcinek jezdni północnej autostrady A4 pomiędzy węzłami Brzezimierz, a Wrocław Wschód.

Przypominamy, że na jezdni północnej A4-ki od węzła Brzeg, aż do końca remontu obowiązuje zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe.

Dodatkowe zakazy wyprzedzania na czas remontu autostrady A4

 

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: