Kolejna porcja utrudnień na mazowieckich krajówkach

Mazowieccy drogowcy poinformowali o utrudnieniach na drogach krajowych w dniach 31 lipca – 6 sierpnia. Kierowcy muszą uważać na nową organizację ruchu na Trasie AK w Warszawie (przebudowa drogi S8) oraz na utrudnienia krajówkach nr 60, 61 i 76. Niektóre prace wstrzymane będą w weekend.

- W związku z natężeniem ruchu w okresie wakacyjnym, prace remontowe i utrzymaniowe na mazowieckich drogach zostaną wstrzymane na okres od godziny 12.00 w piątek 31 lipca do godziny 10.00 w poniedziałek 3 sierpnia. Ma to na celu zminimalizowanie utrudnień dla kierowców. Realizowane będą tylko te prace, które ze względów technologicznych nie mogą zostać odłożone na późniejszy termin lub przerwane – informuje GDDKiA.

Droga S8 - Trasa AK w Warszawie

W nocy w godzinach 22. 00- 6.00 w dniach 4, 5 i 6 sierpnia zwężana będzie wschodnia jezdnia, prowadzące w kierunku Gdańska, o ul. Jagiellońskiej o lewy pas ruchu na dojeździe do wiaduktów trasy Toruńskiej. W tym samym czasie zamykana będzie również łącznica wjazdowa z ul. Jagiellońskiej na Trasę Toruńską w kierunku Białegostoku i Tarchomina. Objazd prowadzony będzie przez pętlę autobusową Żerań.

DK76 Garwolin

1 sierpnia w Garwolinie prowadzona będzie odnowa oznakowania poziomego.

DK60

DK60 Sieraków – Płock
W związku z odnową oznakowania poziomego w dniach 31 lipca – 1 sierpnia i w dniach 3-7 sierpnia może pojawić się konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.

DK60 Płock - Drobin
W dniach 3-7 sierpnia w godzinach od 9 do 15 odnawiane będzie oznakowanie poziome – może pojawić się konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.

DK61 Zegrze

W dniach 31 lipca – 1 sierpnia do godziny 13:30 na jezdni prowadzącej w kierunku północnym drogi krajowej nr 61 w Zegrzy i w dniach 3-7 sierpnia na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy prowadzone będą prace remontowe w związku z którymi konieczne będzie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: