Kolejne utrudnienia na Zakopiance - powstaje most w Zakopanem
Budowa mostu na potoku Olczyskim w Zakopanem, w ciągu drogi krajowej nr 47 rozpoczyna się od budowy mostu tymczasowego. Są utrudnienia w ruchu. Zdjęcia: GDDKIA

Zawężona jezdnia, ruch w dwóch kierunkach, ograniczenie prędkości do 40 km/godz. To utrudnienia jakie napotkają kierowcy podróżujący drogą krajowa nr 47 przez Zakopane. Rozpoczęła się budowa mostu tymczasowego na potoku Olczyskim.

Rozpoczęła się nowa inwestycja na Zakopiance - budowa mostu na potoku Olczyskim w Zakopanem, w ciągu drogi krajowej nr 47. Wykonawcą zadania jest Firma Inżynieryjno-Budowlana FIB TALAGA z Myślenic. Koszt całkowity inwestycji wraz z nadzorem wyniesie ok. 2 mln zł.

Wykonawca rozpoczyna budowę mostu tymczasowego, którego ukończenie przewidywane jest w połowie czerwca 2019 r. Obecnie zawężona jest jezdna w kierunku Krakowa i obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/godz. Po przełożeniu ruchu na most tymczasowy rozpocznie się rozbiórka starego mostu i budowa nowego mostu, która potrwa do końca listopada 2019 r.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: