Korki na A1: W te sierpniowe godziny będzie największy ruch na A1 Gdańsk - Toruń
W tych godzinach w sierpniu lepiej unikać przejazdu autostradą A1 Gdańsk - Toruń. Przedstawiamy poniżej informacje o porach najintensywniejszego ruchu na A1. Zdjęcia: GTC

Planując podróż autostradą A1 Gdańsk – Toruń warto wcześniej sprawdzić kiedy jest największy ruch i najdłuższe kolejki na bramkach autostradowych. Tradycyjnie już najintensywniejszy ruch autostradowy jest w weekendy oraz w dni świąteczne.

Oto w jakich dniach i godzinach w sierpniu szacuje się największe natężenie ruchu na bramkach AmberOne Autostrady A1:

 

Autostrada A1 Gdańsk - Toruń. Godziny i dni największego ruchuŹródło: GTC, AmberOne A1

 

Podczas podróży warto zwrócić uwagę na informacje o ewentualnych utrudnieniach: ogłoszenia na wjazdach i tablice zmiennej treści wzdłuż autostrady. Gdy wyświetlana jest informacja o wypadku lub zatorze warto poszukać tras alternatywnych np. drogi krajowej nr 91 (dawna krajowa 1-ka) czy innych okolicznych dróg krajowych i wojewódzkich.

Utrudnienia w ruchu na autostradzie A1

Przypominamy, że by uniknąć w wakacje korków na autostradzie A1 wprowadzono zaokrąglone do pełnych złotych opłaty, możliwość opłacenia trasy Gdańsk - Toruń z aplikacji, a w krytycznych momentach zwolnienie z opłat.

Wszystko o ułatwieniach w opłatach za przejazd autostradą A1

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Marek
2018-08-06 14:11
Żądam otwarcia bramek w momencie nasilenia ruchu, korkujące autostradę bramki powodują że autostrada przestaje być autostradą tamując ruch i będąca uciążliwa dla kierowców!! Proszę coś z tym zrobić , zwracam się do rządu !!
paw
2018-08-05 00:09
Polecam pomyśleć i zaplanować trasę szybciej zjeżdżając w Turznie i można jechać przez Toruń i wyjechać za wisłą i za bramkami bez korków kilka km więcej, ale toruń nie jest trudny to przejechania :)
Jan
2018-08-04 20:47
Brzmi to jak ponury żart! Rozumiem okresowo 2-3 godziny szczytowe. Ale to praktycznie cały czas, cały weekend jest kiepsko! Chyba coś trzeba z tym w końcu zrobić!!

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: