Nocne utrudnienia na A4 w Katowicach. Zamkną jedną jezdnię
W związku z rozbiórką taśmociągu KWK Wieczorek będą występowały utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w Katowicach. Utrudnienia dotyczą tylko pory nocnej.

Szykują się duże utrudnienia dla kierowców podróżujących autostradą A4 w Katowicach. Przez dwie najbliższe noce zostanie zamknięta jedna jezdnia autostrady. Możliwe jest też czasowe wstrzymywanie ruchu.

Utrudnienia na katowickim odcinku autostrady A4 mają związek z prowadzoną rozbiórką taśmociągu KWK Wieczorek. Taśmociąg znajduje się na koncesyjnym odcinku A4 zarządzanym przez Stalexport Autostrada Małopolska S.A. w km 343+124 (między węzłami „Murckowska” i „Mysłowice”).

Prowadzenie robót i utrudnienia planowane są w nocy ze środy na czwartek (6-7.03.2019 r.) oraz w nocy z czwartku na piątek (7-8.03.2019 r.). W godzinach od 22 do 6 nastąpi zamknięcie jednej jezdni, ruch w tym czasie będzie odbywać się dwukierunkowo drugą jezdnią. Na czas demontażu elementów taśmociągu planowane jest także wstrzymywanie ruchu na autostradzie A4 w rejonie prowadzonych prac w obu kierunkach jazdy.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

sakwa
2019-03-06 22:32
zobaczymy, jakoś yanosik to ogarnie. Ciekawe jak duże natężeniu ruchu będzie jutro rano

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: