• Facebook - conadrogach
Ostrów Wielkopolski: Naprawią drogę DK25 do obwodnicy
Obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego oddana do ruchu. Poprawki wymaga jednak droga dojazdowa do obwodnicy - DK25. Zdjęcia: GDDKIA

Rozpoczął się remont nawierzchni na odcinku drogi krajowej nr 25 od skrzyżowania z ulicą Kaliska oraz Olsztyńską w Ostrowie Wielkopolskim do okolic węzła drogowego S11/DK25 „Ostrów Wschód”. Za remont zapłaci wykonawca w ramach udzielonej gwarancji.

Nawierzchnia na ulicy Kaliskiej wykonana była w ramach budowy obwodnicy Ostrowa Wlkp. (II etap). - Nieprawidłowości zostały zauważone podczas rutynowych badań kontrolnych, po których nastąpiła przyjęta od lat procedura pogłębionych badań specjalistycznych i opracowania najwłaściwszej technologii naprawy – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ustalono, że naprawa drogi rozpocznie się po oddaniu obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego do ruchu, tak aby nie mnożyć utrudnień dla kierowców.

Nowy odcinek S11. Jeździmy obwodnicą Ostrowa Wielkopolskiego

Prace ruszyły w poniedziałek 24 lipca. - W miejscu prowadzonych prac wystąpią utrudnienia dla kierowców polegające na zwężeniu jezdni do jednego pasa. Ruch będzie odbywał jednym pasem w obu kierunkach, a wymiana nawierzchni prowadzona będzie na drugim pasie –informują drogowcy.

Aktualne utrudnienia na drodze krajowej nr 25

 

 

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: