• Facebook - conadrogach
Powstanie projekt ul. Bartyckiej na Mokotowie w Warszawie
Ogłoszony został przetarg na opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych dla rozbudowy ul. Bartyckiej na warszawskim Mokotowie. Zdjęcia: ZMID

Ogłoszony został przetarg na opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych dla rozbudowy ul. Bartyckiej na odcinku od ul. Czerniakowska do ul. Gościniec oraz ul. Nadrzecznej na odcinku od ul. Gościniec do ul. Bananowej.

- Na oferty w przetargu czekamy do 22 marca 2018 r. Dokumentacja projektowa ma powstać w przeciągu 18 miesięcy od podpisania umowy z projektantem. Do zadań wykonawcy należeć będzie m.in.: uzyskanie ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, a także opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych oraz wykonanie kosztorysu inwestorskiego – informuje Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie.

Długość przewidzianego do zaprojektowania odcinka drogi to ok. 2 km. Poza jezdniami mają powstać rozwiązania dla ruchu rowerowego oraz pieszego a także projekt zieleni.

- Podstawą opracowania projektowego będą rozwiązania ujęte w obowiązujących w tym rejonie miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego: rejonu ul. Bartyckiej oraz Osady Siekierki – dodają drogowcy.

Inwestycja realizowana będzie na terenie dzielnicy Mokotów zadanie obejmuje ul. Bartycką na odcinku od ul. Czerniakowskiej do ul. Gościniec oraz ul. Nadrzeczną na odcinku od ul. Gościniec do ul. Bananowej. Długość przewidzianego do zaprojektowania odcinka drogi to ok. 2 km. Obowiązująca Wieloletnia Prognoza Finansowa przewiduje środki na inwestycję na lata 2018-2022 r.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: