• Facebook - conadrogach
Przebudowy, zamknięcia i utrudnienia w Warszawie
Remonty i inwestycje drogowe w Warszawie utrudnia kierowcom życie. Później będzie za to bardziej komfortowo. Zdjęcia: ZMID

Kolejne remonty i utrudnienia w Warszawie. W czwartek, 13 września, rusza przebudowa skrzyżowania Sokolej i Zamoyskiego a w najbliższy weekend zamknięta będzie ul. Rekrucka i Postępu.

Przebudowa skrzyżowania Sokolej i Zamoyskiego

13 września ok. godz. 23.30 wyłączone z ruchu będzie skrzyżowanie ul. Sokolej i ul. Zamoyskiego oraz ul. Sokola od Wybrzeża Szczecińskiego. Dopuszczony będzie ruch autobusów ZTM, natomiast pozostałe pojazdy zostaną skierowane na objazd ulicami Okrzei i Kłopotowskiego. Utrzymany zostanie ruch pieszych dotychczasowym chodnikiem wzdłuż nasypu kolejowego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 23 października.

Ograniczenia w ruchu związane są z przebudową skrzyżowania Sokolej i Zamoyskiego.

Zamknięta Rekrucka

W najbliższy weekend 15-17 września, od godz. 22.00 w piątek do niedzieli wieczorem, zamknięta dla ruchu będzie ul. Rekrucka od skrzyżowania z ul. Marsa do granicy inwestycji. Zamknięcie jezdni związane jest z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni na przebudowywanym odcinku. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Korkową oraz Okularową.

Zamknięta Postępu

W ten weekend (15-17 września) ponownie zamknięta będzie ul. Postępu na odcinku od ul. Marynarskiej do stacji paliw. W tym czasie zdemontowane zostaną tory tramwajowe w rejonie skrzyżowania i budowany będzie ciepłociąg pod jezdnią ul. Postępu. Zamknięcie ulicy nastąpi w piątek o godz. 18.00 i potrwa do godz. 18.00 w niedzielę.

Zmiany na Lazurowej

Przypominamy, że nastąpiło już przełożenie ruchu na nowo wybudowaną jezdnię zachodnią ul. Lazurowej pomiędzy ul. Sterniczą a ul. Górczewską. Dotychczasowa jezdnia została zamknięta i rozpoczęła się jej przebudowa.

Nowa organicacja ruchu na ul. Lazurowej w Warszawie

Źródło: ZMID Warszawa

Kierowcy mają do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. Nie ma połączenia z ul. K. Wyki a objazd zostanie poprowadzono do ul. Człuchowskiej i Karabeli. Jednocześnie w związku z budową kanalizacji zamknięta została południowa jezdnia ul. Człuchowskiej pomiędzy ul. Lazurową a skrzyżowaniem z ul. Karabeli i Rozłogi. Na tym odcinku ruch odbywał się będzie jezdnią północną.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: