Przez rok jednokierunkowo na DK60 w Ciechanowie
Od 16 sierpnia jeździmy jednokierunkowo na wiadukcie w ciągu DK60 w Ciechanowie. Tak organizacja ruchu potrwa prawie rok. Zdjęcia: GDDKIA

W związku z remontem wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 60 w Ciechanowie, od czwartku, 16 sierpnia br. do końca lipca 2019 r. zaplanowane zostało wprowadzenie ruchu jednokierunkowego.

Wykonawcą prac jest firma Freyssinet Polska Sp. z o.o.. Wartość zadania to ok. 6,8 mln zł. Inwestycja obejmuje remont wiaduktu (m.in. naprawa i wzmocnienie podpór, wymiana dylatacji, wykonanie izolacji, zabezpieczenie antykorozyjne elementów), wymianę nawierzchni na obiekcie i dojazdach oraz remont chodników na dojściach do wiaduktu.

W czasie prowadzonych prac kierowcy musza uważać na duże utrudnienia w ruchu. Nowa jednokierunkowa organizacja ruchu obowiązywać zacznie już od czwartku 16 sierpnia. - Kierowcy po obiekcie będą poruszać się w jednym kierunku, tj. od ul. Sienkiewicza, 3-go Maja, Tatarskiej w kierunku Płocka – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Taka sytuacja potrwa do przyszłych wakacji.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: