1. Strona główna
 2. Informacje
 3. Utrudnienia na A4 w Mysłowicach. Remonty mostów i zawężenia jezdni

Utrudnienia na A4 w Mysłowicach. Remonty mostów i zawężenia jezdni

 1. Anna Kluba
 2. conadrogach.pl
 3. 2023-03-01
Utrudnienia na A4 w Mysłowicach. Remonty mostów i zawężenia jezdni
Prace na A4 Katowice-Kraków - aktualne utrudnienia to prace w Mysłowicach. Zdjęcia SAM SA
Uwaga na korki i utrudnienia na autostradzie A4 w Mysłowicach (woj. śląskie). Koncesjonariusz A4 Katowice – Kraków remontuje dwa obiekty mostowe i nawierzchnię.

Cały czas trwają prace remontowe na koncesyjnym odcinku autostrady A4 Katowice – Kraków. Prace skumulowane są w okolicach Mysłowic. Z powodu utrudnień tworzą się korki na A4.

Obecne utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 Katowice – Kraków:

Remont wiaduktu w Mysłowicach

Na odcinku ok. 1 km (od km 348 do km 349) zamknięta jest jezdnia w kierunku Katowic. Na jezdni w kierunku Krakowa dwa zwężone pasy ruchu przeznaczone są dla ruchu w kierunku Katowic oraz dwa zwężone pasy dla ruchu w kierunku Krakowa.

Koniec prac zaplanowano na listopad 2023 r.

 

Remonty na węzłach autostradowych Mysłowice i Brzęczkowice

 • Węzeł Mysłowice (km 346) - wymiana nawierzchni jezdni

  Do jednego pasa zawężona jest jezdnia łącznicy A4 relacji Mysłowice - Katowice oraz części jezdni ul. Obrzeżnej Zachodniej w relacji Mysłowice Centrum- Mysłowice Brzezinka, przy utrzymaniu przejezdności jednym pasem.

 • Węzeł Brzęczkowice w Mysłowicach (km 349) - skrzyżowanie A4 z drogą S1

  Na węźle Brzęczkowice trwa remont obiektu mostowego. Zawężona jest jezdnia w kierunku Krakowa pod wiaduktem, ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Łódź- Kraków (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,

  Ponadto zawężona jest jezdnia w kierunku do Katowic pod wiaduktem, kierowcy mają dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn-Katowice (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,

  Na drodze S1 zawężenie na jezdni w kierunku do Łodzi w rejonie wiaduktu nad A4, ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz.

  W godzinach 19.00 - 6.00 z 3 na 4 marca (z piątku na sobotę) na jezdni w kierunku Katowic w rejonie węzła Brzęczkowice nastąpi czasowe zawężenie przejazdu do jednego pasa ruchu.
Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na autostradzie A4 Jak dojadę - Mysłowice