• Facebook - conadrogach
Utrudnienia na autostradzie A1 i DK91 w woj. łódzkim
W środę i czwartek drogowcy przeprowadzą remont nawierzchni autostrady A1 między węzłami Tuszyn - Łódź Południe na jezdni w kierunku Gdańska. Utrudnienia w ruchu będą tez na DK91. Zdjęcia: GDDKIA

Kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu na autostradzie A1 węzeł Tuszyn – Łódź Południe oraz na odcinku drogi krajowej nr 91. Prowadzone są prace związane z remontem nawierzchni.

Remont nawierzchni obejmuje 5 km odcinek autostrady A1 między węzłami Tuszyn - Łódź Południe. Prace prowadzone są na lewym pasie jezdni A1. Jednorazowo z ruchu będą wyłączane odcinki lewego (szybkiego) pasa o długości od 300 m do 2 kilometrów. Ruch prowadzony jest prawym pasem ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. Prace na wspomnianym odcinku A! ruszyły dzisiaj i potrwają do czwartku tj. 27 kwietnia.

Wszystkie utrudnienia na autostradzie A1

Z kolei remont nawierzchni na drodze krajowej nr 91 między węzłami Tuszyn (DK91/A1) i Piotrków Trybunalski Północ (DK91/S8) potrwa do soboty. Prace prowadzone będą na fragmentach od 300 m 1000 m. Obowiązuje ruch wahadłowy i lokalne ograniczenia prędkości do 60 km/h. Prace prowadzone będą w godzinach 8-17.

Utrudnienia na drodze krajowej nr 91

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

warszawiak
2017-04-26 19:13
Czy ja dobrze widzę???!!!!???? Czy ja dobrze czytam???!!!??? REMONT NAWIERZCHNI NA A1 POMIĘDZY WĘZŁAMI "TUSZYN" i "ŁÓDŹ PŁD" ???!!!??? Przecież tą drogę otwarto z wielkim hukiem ZALEDWIE NIECAŁE 10 MIESIĘCY TEMU !!!!!!!!!!!!!!!!

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: