Utrudnienia na autostradzie A1: Trwa remont wiaduktu koło Torunia
Na początku września ruszył remont wiaduktu w ciągu autostrady A1 koło Torunia. Prace będą powodować utrudnienia w ruchu i potrwają dwa miesiące. Zdjęcia: GTC SA

Do początku listopada potrwa remont wiaduktu w ciągu autostrady A1 koło Torunia. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia w postaci zwężenia do jednego pasa ruchu.

- Od 3 września trwają prace remontowe na AmberOne Autostradzie A1 pomiędzy węzłem Lubicz i PPO Nowa Wieś (142+500 km) wynikające z remontu wiaduktu wybudowanego pod koniec lat 90. w ciągu starej obwodnicy Torunia – poinformował koncesjonariusz autostrady A1 w komunikacie.

Prace remontowe mają trwać około 2 miesiące. Pojawią się utrudnienia w ruchu, polegające na zawężeniu jezdni do jednego pasa ruchu. Pojawią się również dodatkowe utrudnienia w ruchu podczas zmian stref robót pomiędzy pasami. Podczas tych operacji ruch może być czasowo spowolniony lub zatrzymany. Wszystko to może powodować powstawanie korków, warto wcześniej sprawdzić sytuację na drodze i wybrać trasę alternatywną.

Punkt Poboru Opłat Nowa Wieś, zarówno MOP Nowa Wieś, jak i węzeł Lubicz będą w pełni otwarte podczas prac remontowych – zaznacza koncesjonariusz.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: