• Facebook - conadrogach
Utrudnienia na DK6 w związku z budową obwodnicy Koszalina i Sianowa
Kierowcy podróżujący DK6 muszą spodziewać się utrudnień w ruchu związanych z budową obwodnicy Koszalina i Sianowa. Zdjęcia: GDDKiA

W kilku miejscach w rejonie Koszalina i Sianowa kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu związane z budową obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S6. Są to przecięcia obwodnicy z obecną drogami krajowymi nr 6 i nr 11, drogą powiatową Koszalin Jamno (ul. Władysława IV) i DW203 w miejscowości Gorzebądź.

- Tymczasowe organizacje ruchu związane z budową obwodnicy są najczęściej wieloetapowe, czyli będą się zmieniać wraz z rozpoczynaniem kolejnych etapów robót budowlanych. Także zalecamy kierowcom w tych miejscach zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie. Realizacja obwodnicy Koszalina i Sianowa powinna zakończyć się w lipcu 2018 roku.

Mapa drogi S6 z utrudnieniami  przy budowie obwodnicy Koszalina i Sianowa

Mapa obwodnicy Koszalina i Sianowa z zaznaczonymi miejscami utrudnień w ruchu. Mapa: GDDKiA

Obecnie utrudnienia w ruchu możemy spotkać w 5 miejscach (w każdym z nich obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h). Na odcinku wjazdowym DK6 do Koszalina (ul. Szczecińska) została zajęta część jezdni i pojazdy poruszają się po poszerzeniach wykonanych z płyt betonowych. Na ul. Morskiej (wylot DK nr 11 w kierunku Kołobrzegu) pojazdy muszą poruszać się jezdnią tymczasową w rejonie budowanego wiaduktu. Na DW203 w miejscowości Gorzebądź znajdują się wjazdy na budowę. Na ul. Władysława IV ruch odbywa się jezdnią tymczasową, podobnie jak na DK6 w rejonie miejscowości Trawica, gdzie również znajdują się wjazdy na budowę.

 

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: