• Facebook - conadrogach
Uwaga! Rozkopana droga S3 i olbrzymie korki koło Gorzowa
Podróżujesz nad morze - uważaj na olbrzymie korki na S3 i DK3. Największe zatory tworzą się w okolicy Gorzowa. Zdjęcia: GDDKIA

Tradycyjnie w wakacyjne weekendy tworzą się olbrzymie korki na drodze ekspresowej S3 w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie przeciąga się dobudowa drugiej jezdni obwodnicy miasta. Korkuje się droga zarówno w kierunku Szczecina jak i w drugą stronę na południe.

Ograniczenia w ruchu, zwężenia jezdni, wyjazdy z terenu budowy dla ciężkiego sprzętu powodują, że korki w okolicach Gorzowa tworzą się niemal w każdy wakacyjny weekend, dlatego kierowcy powinni szukać tras alternatywnych. Dlatego w Skwierzynie można kierować się na starą drogę krajową nr 3 prowadzącą w kierunku Szczecina lub wybrać objazdy drogami wojewódzkimi.

Wszystkie utrudnienia na drodze krajowej nr 3

Prace na S3 - obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego powodują olbrzymie korki

Prace na S3 - obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego powodują olbrzymie korki. Zdjęcia: GDDKIA

W woj. lubuskim prace na S3 trwają też w okolicy Sulechowa, Cigacic, Zielonej Góry, Nowej Soli i Nowego Miasteczka.

Wszystkie utrudnienia na drodze ekspresowej S3

Przypominamy, że trudności w podróżowaniu drogą ekspresową S3 mogą wystąpić również w woj. zachodniopomorskim – w okolicy autostrady A6 oraz na Dolnym Śląsku, gdzie prowadzona jest budowa drogi od Nowej Soli do Legnicy.

Wielu kierowców jako alternatywną drogę wybiera podróż autostradą A4 i A18 do granicy z Niemcami i dalej podróż przez Niemcy. Przypominamy jednak, że w weekendy korki mogą pojawić się również na obwodnicy Berlina.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: