• Facebook - conadrogach
Warszawa: Drogowcy w al. Niepodległości
W ten weekend warszawscy drogowcy wrócą z frezowaniem na al. Niepodległości. Zupełnie nową nawierzchnię otrzyma wschodnia jezdnia tej drogi, na dwóch odcinkach: od ul. Rakowieckiej do ul. Stefana Batorego oraz od stacji benzynowej w rejonie GUS do al. Armii Ludowej. Mapa: ZDM Warszawa

W Warszawie sezon robót na drogach wciąż trwa. W ten weekend, 5-6 listopada, wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni al. Niepodległości od ul. Rakowieckiej do al. Armii Ludowej. To kolejna warszawska ulica objęta remontem. Prace prowadzone są najczęściej w weekendy, gdy ruch jest mniejszy.

Zupełnie nową nawierzchnię otrzyma wschodnia jezdnia tej drogi, na dwóch odcinkach: od ul. Rakowieckiej do ul. Stefana Batorego oraz od stacji benzynowej w rejonie GUS do al. Armii Ludowej.

Drogowcy rozpoczną prace w piątek 4 listopada ok. godz. 22.00 a zakończą w poniedziałek 7 listopada ok. godz. 4.00. Zamknięta dla ruchu będzie jezdnia al. Niepodległości od ul. Rakowieckiej do al. Armii Ludowej, prowadząca w kierunku centrum. Wyłączone z ruchu zostaną także skrzyżowania z ul. Rakowiecką i Stefana Batorego (jadący tymi ulicami od strony ul. św. A. Boboli będą musieli skręcić w prawo w al. Niepodległości; przejazd przez skrzyżowanie ul. Rakowiecką będzie możliwy wyłącznie w przerwach pomiędzy pracami), a ul. S. Rychlińskiego nie będzie miała połączenia z al. Niepodległości. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: A.J. Madalińskiego – Puławska – L. Waryńskiego. Ruch na jezdni zachodniej (w kierunku Mokotowa) będzie odbywał się bez utrudnień.

Od piątku, 4 listopada od godz. 20.00 do poniedziałku, 7 listopada do godz. 4.00 planowane jest zamknięcie dla ruchu ul. Rolanda na odcinku od skrzyżowania z ul. Codzienną do skrzyżowania z ul. G. Reichera. Dzielnica Targówek prowadzi remont ul. Rolanda pomiędzy ul. Codzienną a ul. Rajmunda. Prace obejmują wymianę krawężników i odwodnienia, a także ułożenie nowej nawierzchni jezdni. W weekend, czyli na czas prac asfaltowych, ulica będzie wyłączona z ruchu, a objazd zostanie poprowadzony ulicami: Młodzieńcza – Radzymińska – Z. Jórskiego – Samarytanka – Gilarska.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: