• Facebook - conadrogach
Warszawa: W majówkę prace na Radzymińskiej i w Al. Jerozolimskich
Majówka na warszawskich drogach. Będą prace na Radzymińskiej i w Al. Jerozolimskich. Zdjęcia: ZDM Warszawa

Długi majowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Na ten czas warszawscy drogowcy zaplanowali remont nawierzchni jezdni ulicy Radzymińskiej oraz Alei Jerozolimskich. W związku z robotami remontowane odcinki ulic będą wyłączone z ruchu. Zalecane będą objazdy.

Prace w Alejach Jerozolimskich (DK7)

Zarówno na Radzymińskiej jak i w Alejach Jerozolimskich trwają prace brukarskie. Obecnie wymieniane i regulowane są krawężniki, tak, aby droga była gotowa do frezowania. W związku z pracami mogą pojawić się miejscowe utrudnienia w ruchu.

- Rozpoczęcie prac w Alejach Jerozolimskich zaplanowaliśmy na 28 kwietnia od godz. 22.00. Nowy asfalt otrzyma południowa jezdnia tej ulicy, na odcinku od ul. E. Plater do ul. Poznańskiej. Remont obejmie także skrzyżowanie z ul. E. Plater oraz fragment tej ulicy po obu stronach skrzyżowania. Co ważne, w ramach remontu nową nawierzchnię otrzyma chodnik po południowej stronie Alei Jerozolimskich. Prace w tym rejonie zostały zaplanowane do poniedziałku 1 maja – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

Remont ul. Radzymińskiej (DW634)

Frezowanie i remont nawierzchni ul. Radzymińskiej rozpocznie się w poniedziałek 1 maja. Nowy asfalt pojawi się na wschodniej jezdni tej drogi, na odcinku od ul. Łodygowej do granicy miasta (bez skrzyżowania z Łodygową). Ze względu na duży zakres robót, prace w tym rejonie zaplanowane zostały maksymalnie do 5 maja do godz. 04.00.

W związku z robotami remontowane odcinki ulic będą wyłączone z ruchu. Zalecane będą objazdy.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: