• Facebook - conadrogach
Wraca remont na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Będą utrudnienia w ruchu
Od poniedziałku 4.09 wraca remont jezdni północnej autostrady A4 (kierunek z Opola do Wrocławia), na odcinku o długości ponad 16 km. Zdjecia: GDDKIA

Od poniedziałku 4 września ekipy remontowe będą kontynuowały remont autostrady A4 pod Wrocławiem – odcinek pomiędzy węzłami Brzezimierz a Punktem Poboru Opłat Karwiany. Prace obejmą odcinek o długości 16 km w kierunku z Opola do Wrocławia i będą powodować duże utrudnienia w ruchu.

Umowa na remont dolnośląskiego odcinka autostrady A4 została podpisana w maju br., i obejmuje m.in. wymianę warstwy ścieralnej, wiążącej, lokalnie wymianę podbudowy, odtworzenie oznakowania poziomego, wymianę elementów BDR, w tym bariery. Przed wakacjami zostały wyremontowane place manewrowe na MOP Krajków.

Remont autostrady A4 pod Wrocławiem. Będą utrudnienia i korki

Od poniedziałku 4.09 wraca remont jezdni północnej autostrady A4 (kierunek z Opola do Wrocławia), na odcinku o długości ponad 16 km. Mapa: GDDKIA

Remont autostrady A4 pod Wrocławiem podzielony jest na dwa odcinki, które będą odbywać się etapami. Każdy odcinek będzie wyłączony z ruchu pojazdów, a ruch będzie odbywał się dwukierunkowo na jezdni południowej (kierunek z Wrocławia do Opola). Na I remontowanym odcinku (ponad 9 km) wykonawca będzie realizował prace pomiędzy węzłami Brzezimierz, a Wrocław Wschód. Prawdopodobnie przełożenie ruchu z jednej jezdni na drugą nastąpi ok. 8 września – będziemy o tym informować.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: