• Facebook - conadrogach
Wschodnia Obwodnica Warszawy: Przetarg na projekt dla S17 Drewnica - Ząbki
GDDKiA ogłosiła przetarg na opracowanie elementów koncepcji programowej dla Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu drogi S17, na odcinku węzeł Drewnica (z węzłem) na dr. S8 - do węzła Ząbki.

Wystartował przetarg na kontynuację projektowania odcinka Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu drogi ekspresowej S17. Prace dotyczą północnego odcinka od połączenia z drogą ekspresową S8 o długości 3,6 km.

Za realizację zadania odpowiedzialny jest warszawski oddział GDDKiA, który chce zlecić opracowanie elementów koncepcji programowej dla budowy Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu drogi krajowej nr 17 na parametrach drogi ekspresowej, na odcinku węzeł Drewnica (z węzłem) na drodze ekspresowej S8 - do węzła Ząbki. Termin składania ofert został mija 5 kwietnia 2018 roku.

- Zadaniem projektanta będzie opracowanie dokumentacji zawierającej uszczegółowienia techniczne wskazane w decyzji środowiskowej, jak na przykład zajętość terenu pod przyszłą drogę ekspresową. Projektant przeprowadzi również szczegółowe badania warunków geologicznych.

 

Wschodnia Obwodnica Warszawy Drewnica - Ząbki w ciągu drogi ekspresowej S17

Wschodnia Obwodnica Warszawy Drewnica - Ząbki w ciągu drogi ekspresowej S17. Mapa: GDDKIA

 

Odcinek Wschodniej Obwodnicy Warszawy pomiędzy węzłem Drewnica i Ząbki będzie liczył 3,6 km i pobiegnie przez gminy: Marki, Ząbki, Zielonka. W ciągu trasy powstaną dwa węzły Drewnica i Ząbki.

Planowany harmonogram realizacji drogi ekspresowej S17 WOW Drewnica - Ząbki

  • I kwartał 2019r. ogłoszenie przetargu w systemie ,,Projektuj i Buduj”
  • I kwartał 2020r. podpisanie umowy z wykonawcą
  • III kwartał 2021r – IV kwartał 2023r. realizacja robót budowlanych.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

olo
2018-02-27 21:54
Bo najpierw trzeba zaprojektować.
Driver
2018-02-25 18:28
Brawo 3,6 km odcinka w ciągu 5 może lat

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: