Zobacz galerię - 20 zdjęć:

Przeglądając lutowe zdjęcia z budowy autostrady A1 od węzła Częstochowa Północ do w. Blachownia (odcinek F) widać jak dużo prac zostało jeszcze do wykonania. Za zadanie odpowiada konsorcjum włoskich firm, któremu lideruje Salini. Odcinek A1, który pełni rolę obwodnicy Częstochowy miał być gotowy w II połowie 2019 r. Wiele wskazuje na to, że prace potrwają dużo dłużej. Nie wiadomo też czy Salini dokończy budowę...

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

rty
2019-03-15 06:48
Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obowdnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przełużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
enrico
2019-03-10 13:58
auto..- roboty ziemne na A wykonuje się od razu dla 2 nitek, bo tak jest taniej i odpowiednie organ- technologicznie. Dopiero potem można układać odrębnie każdą nitkę wraz z poboczami i urz. towarzyszącymi. Czy na A1 uda im się zbudować chociaż jedną nitkę, zależy od realizowanego odcinka (jego długości, przekroju poprzecznego jezdni oraz ukształtowania terenu).
auto2019
2019-03-07 18:59
Lepiej postarac śię zrobić w tym Roku jedną prżejezdną Nitke gotową a dalej może do 2020 Roku po dwie Nitki. Tak jak włośi na S5 Poznan Wronczyn.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: