• Facebook - conadrogach
Zobacz galerię - 5 zdjęć:

Sądeczanka to projektowana droga krajowa nr 75 o długości ok. 50 km. Trasa ma mieć dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, wjeżdżać na nią można będzie na skrzyżowaniach. Poniżej przedstawiamy wizualizacje nowej trasy w Małopolsce oraz mapy z wariantami przebiegu trasy, które będą poddane analizie w celu uzyskania decyzji środowiskowej.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Maks
2018-01-27 21:09
"Nik" masz rację gdy się patrzy na te propozycje to przychodzi na myśl zakopianka miedzy Krakowem a Myślenicami, co z tego że jest to droga dwupasmowa skoro co rusz są skrzyżowania z sygnalizacją, przejścia dla pieszych oraz ciągnące się kilometrami odgraniczenia do 50 lub 70 km/h a jazda tą drogą to utrapienie dla kierowców, myślę że kierowcom z Nowego Sączą nie o taką pozorną poprawę jazdy chodzi. Mówiąc wprost , jeśli państwo chce wydać pieniądze na tą drogę to niech zbudują ekspresówkę z prawdziwego zdarzenia a nie produkt drogo podobny.
Nik
2018-01-26 11:09
Pewnie, państwo wyda na budowę miliardy i zamiast zbudować ekspresówkę z prawdziwego zdarzenia umożliwiającą szybką jazdę to zbudują podróbkę ze skrzyżowaniami co 200 metrów i ograniczeniami prędkości do 50 km/h. to po co marnować pieniądze na taki pomysł.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: