Zobacz galerię - 5 zdjęć:

Sądeczanka to projektowana droga krajowa nr 75 o długości ok. 50 km. Trasa ma mieć dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, wjeżdżać na nią można będzie na skrzyżowaniach. Poniżej przedstawiamy wizualizacje nowej trasy w Małopolsce oraz mapy z wariantami przebiegu trasy, które będą poddane analizie w celu uzyskania decyzji środowiskowej.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Mati
2018-05-15 15:27
Na zakopiance idzie się po rozum do głowy i usuwa się przejścia dla pieszych robiąc kladki. Buduje się węzły zamiast skrzyżowań. Można o niej powiedzieć droga śmierci że względu na ilość wypadków i zabitych na niej. Nasze państwo chce chyba dać sadeczanom podobną rozrywkę....
Mateusz
2018-05-15 15:22
Cofanie się w rozwoju. Zakopianka to ogromny problem mnóstwo wjazdów, zjazdów, skrzyżowań, przejść dla pieszych. Branie przykłady z takiej drogi to debilizm. Będzie dochodziło do groźnych wypadków, których teraz jest niemało. Jeśli państwa niestacjonarne na dwa pasy drogi ekspresowej to może jedenipasmowa ekspresowa droga bez skrzyżowań itd.
Maks
2018-01-27 21:09
"Nik" masz rację gdy się patrzy na te propozycje to przychodzi na myśl zakopianka miedzy Krakowem a Myślenicami, co z tego że jest to droga dwupasmowa skoro co rusz są skrzyżowania z sygnalizacją, przejścia dla pieszych oraz ciągnące się kilometrami odgraniczenia do 50 lub 70 km/h a jazda tą drogą to utrapienie dla kierowców, myślę że kierowcom z Nowego Sączą nie o taką pozorną poprawę jazdy chodzi. Mówiąc wprost , jeśli państwo chce wydać pieniądze na tą drogę to niech zbudują ekspresówkę z prawdziwego zdarzenia a nie produkt drogo podobny.
Nik
2018-01-26 11:09
Pewnie, państwo wyda na budowę miliardy i zamiast zbudować ekspresówkę z prawdziwego zdarzenia umożliwiającą szybką jazdę to zbudują podróbkę ze skrzyżowaniami co 200 metrów i ograniczeniami prędkości do 50 km/h. to po co marnować pieniądze na taki pomysł.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: