Zobacz galerię - 15 zdjęć:

Droga ekspresowa S3 będzie miała docelowo ok 470 km długości i połączy Świnoujście z granicą państwa z Czechami w Lubawce. Najdłuższe jej odcinki istnieją w województwie zachodniopomorskim i lubuskim i od 2018 r. na Dolnym Śląsku. Do domknięcia trasy pozostały jeszcze fragmenty: na południu Bolków - Lubawka i na północy Szczecin - Świnoujście. Na wizualizacjach możemy zobaczyć jak będzie wyglądała nowa droga S3 południowym odcinku.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Kuba
2020-10-21 07:13
A czemu nie ma mowy o odcinku Lubińskim? Przeca tam w d***e są...
un
2020-01-19 21:25
@enrico: nie utrudniaj. Polska ma wolny przejazd na każdej drodze przez granicę wewnątrzszengeńską. Jeżeli już chcecie spekulować o wyjściu z Unii, to sądzę, że nawet jeżeli kiedyś do tego dojdzie, to Polska powinna zostać w strefie Schengen tak samo jak inne szengeńskie nieunijne państwa: Szwajcaria, Norwegia, nie wspominając o drobiazgach jak Watykan, Lichtensztajn czy San Marino. Kraje bałkańskie, mimo że są w Unii, na razie mają kontrolę. tak więc wyraźnie potwierdza to, że Unia i Schengen to dwie różne rzeczy.
Vaclav
2019-09-24 12:12
To Heniek: Na České straně se dokončuje úsek z Hradce Králové do Jaroměře. Ten by měl být hotový na konci roku 2021 - zde to vypadá dobře. Na konci roku 2022 by měl být hotov úsek od hranic do Trutnova. A v roce 2024 úsek z Trutnova do Jaroměře. Bohužel v celém úseku od hranic do Jaroměře nevidím, že by se něco připravovalo.
Heniek
2019-08-16 11:36
A jak to wygląda po czeskiej stronie? Coś tam się dzieje? Z tego co pamiętam do 2022 roku była szansa na dojechanie autostradą od Wrocławia aż do Pragi...
enrico
2019-03-17 19:22
Jarecki - masz rację, ale nie wiemy jakie są ustalenia graniczne PL/CZ: czy będą bramki (będą konieczne, jak wyjdziemy z UE), czy zwykły wolny przejazd (jak jest np. na DK7 w Chyżnem). OO- na drogach ekspresowych też mogą być bramki (choć były wcześniej planowane, to z powodów politycznych ich nie zainstalowano - teraz to nawet na A2 pod Pruszkowem demontuje się je). Kiedyś - jak zabraknie Kasy na remonty i eksploatację A i S- zapewne wprowadzą opłaty (ale w systemie elektronicznego odczytu przejazdu i zdalnego poboru opłat). Teraz na razie cała Polska czeka na zbudowanie ostatniego odcinka S3: Bolków- Lubawka.
Jarecki
2017-08-16 15:36
Panowie te bramki to GRANICA PAŃSTWA nie piszcie glupot
raf
2017-06-01 08:12
bramki są, bo rząd planuje dobre zmiany, o których jeszcze nie wiemy
00
2017-01-25 11:49
Dlaczego na foto 14 są bramki, przecież to droga ekspresowa?
1 2 następna >

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: