• Facebook - conadrogach
Budują S51- obwodnicę Olsztyna. Będą zmiany organizacji ruchu
Zmiany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy Olsztyna w ciągu drogi S51. Mapa: GDDKiA

W najbliższych dniach planowane są zmiany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy Olsztyna w ciągu drogi ekspresowej S51.

W związku z budową odcinka drogi S51 Olsztyn Wschód – Olsztyn Południe w najbliższym czasie planowane są dwie zmiany w istniejącej organizacji ruchu.

  • 12 stycznia (czwartek) - zostanie zamknięta droga gminna prowadzącą od miejscowości Klebark Mały do skrzyżowania z DK16. Niniejsza tymczasowa organizacja ruchu pozwoli na odseparowanie ruchu publicznego od ruchu technologicznego budowy, a tym samym wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Klebarka Małego jak i pracowników budowy. Przewidywany termin zakończenia prac i obowiązywania czasowej organizacji ruchu w Klebarku Małym to 29 listopada 2017 roku.

            Utrudnienia w związku z budowa obwodnicy Olsztyna w ciągu S51 - Klebark Mały

  • 16 stycznia (poniedziałek) - nastąpi zamknięcie drogi powiatowej nr 1374N od strony Bartążka do Starego Olsztyna. W związku z tym dojazd do tej miejscowości będzie mógł się odbywać jedynie od strony miejscowości Szczęsne. Utrudnienia potrwają cztery tygodnie. Po tym czasie wykonawca udostępni mieszkańcom nową drogę technologiczną równoległą do DP 1374N z wjazdem z drogi nr 598 do Starego Olsztyna.

Zamknięcie drogi w związku z budową obwodnicy Olsztyna w ciągu S51

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: