1. Strona główna
  2. Informacje
  3. Drogowcy weszli z remontem na A1, obwodnicę Łodzi

Drogowcy weszli z remontem na A1, obwodnicę Łodzi

  1. Anna Kluba
  2. conadrogach.pl
  3. 2023-10-30
Drogowcy weszli z remontem na A1, obwodnicę Łodzi
Na A1 między węzłami Łódź Wsch. i Łódź Pn. trwa malowanie oznakowania poziomego. Zdjęcia: GDDKIA
Ekipy remontowe rozpoczęły prace na autostradzie A1 pomiędzy węzłami Łódź Wschód i Łódź Północ obwodnicy Łodzi. Chodzi o odnowienie oznakowania poziomego. W pierwszym etapie utrudnienia na A1 wystąpią na jezdni w kierunku Gdańska.

Kierowcy przejeżdżający autostradą A1, obwodnicą Łodzi muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu i zatorami. W poniedziałek, 30 października, o godzinie 10.00 ruszyły prace remontowe na autostradzie A1 między węzłami Łódź Wsch. i Łódź Pn. Drogowcy odnawiają oznakowanie poziome. W pierwszej kolejności prowadzone są na jezdni w kierunku Gdańska, raz na prawej, raz na lewej stronie jezdni – tak by zachować możliwość przejazdu.

Wszystkie aktualne utrudnienia na autostradzie A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych zakłada, ze prace na A1 potrwają około dwa tygodnie. Roboty prowadzone będą w ciągu dnia. Z uwagi na duży ruch w czasie dnia Wszystkich Świętych (1 listopada) prace będą wstrzymane.

- Z uwagi na wyjazdy związane z dniem Wszystkich Świętych, prace przy malowaniu oznakowania nie będą prowadzone we wtorek, 31 października, oraz w środę, 1 listopada – informują drogowcy.

Poszerzenie autostrady A1 Toruń - Włocławek na stołach projektantów

Autostrada A1 - obwodnica Łodzi

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na autostradzie A1 Jak dojadę - Łódź