Mosty Katowice najtaniej zaprojektują rozbudowę S1 w Dąbrowie Górniczej
Dziewięć ofert na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi ekspresowej S1 w Dąbrowie Górniczej. To pierwszy etap inwestycji. Zdjęcia: GDDKIA

Poznaliśmy oferty na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi ekspresowej S1 w Dąbrowie Górniczej. Najtańsza oferta wpłynęła od firmy Mosty Katowice Sp. z o.o.

W przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi ekspresowej S1 w Dąbrowie Górniczej wpłynęło dziewięć ofert.

Najbliżej podpisania umowy jest firma Mosty Katowice bo złożyła najtańszą ofertę (1,23 mln zł), a głównym kryterium wyboru jest cena – 60 procent. Najdroższą złożyło Egis Poland Sp. z o. o. z Warszawy na kwotę ponad 2,4 mln zł. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oszacowała zamówienie na prawie 1,39 mln zł.

- Następnym etapem będzie przeprowadzenie analizy złożonych ofert, co pozwoli na dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej. Kryteria oceny to cena, która stanowi 60%, a doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia 40% - informuje katowicki oddział GDDKIA.

Wykonanie dokumentacji technicznej jest pierwszym krokiem do realizacji inwestycji. Po projekcie możliwe będzie ogłoszenie przetargu na wybór wykonawcy robót budowlanych. 

Aktualne utrudnienia na drodze ekspresowej S1

Przypominamy o korkach tworzących się na drodze ekspresowej S1 prowadzącej do lotniska w Pyrzowicach. Obowiązuje ruch wahadłowy pomiędzy węzłem Podwarpie a węzłem Mierzęcice.

Duże utrudnienia na trasie do lotniska Pyrzowice. Wahadło na drodze S1

Prace remontowe trwają także na odcinku drogi S1 Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

Ekipy remontowe na S1 Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: