Na wakacje nie będzie S3 Zielona Góra – Nowa Sól
Na odcinek drogi ekspresowej S3 Zielona Góra - Nowa Sól poczekamy do jesieni tego roku. Opóźnienia są też przy budowie S3 na Dolnym Śląsku. Zdjęcia: GDDKIA

Trwa budowa drogi S3 w woj. lubuskim na trasie Nowa Sól - Zielona Góra - Sulechów. Droga miała być gotowa przed tegorocznymi wakacjami. Niestety nową trasa pojedziemy dopiero jesienią.

O kilka miesięcy przesunie się termin zakończenia prac przy dobudowie drugiej jezdni drogi ekspresowej S3 Zielona Góra – Nowa Sól. Powodem jest zwiększenie zakresu prac remontowych na starej jezdni – wyjaśniają przedstawiciele GDDKIA. Nową trasa pojedziemy nie wcześniej niż jesienią 2018 r.

Mamy nowy, dwujezdniowy odcinek S3

Od ubiegłego roku korzystamy już z odcinka Zielona Góra – Sulechów. Obecnie na utrudnienia napotkamy jedynie na wysokości Cigacic, gdzie do połowy 2019 roku potrwa budowa nowego mostu przez Odrę. Zaawansowane roboty trwają również przy budowie węzła drogi ekspresowej S3 na północy Zielonej Góry.

Opóźnienia sa tez na budowie drogi S3 w woj. dolnośląskim. Chodzi o odcinek w okolicy Polkowic. Odcinkiem S3 Legnica - Lubin powinniśmy pojechac planowo w połowie tego roku.

Olbrzymie opóźnienie na budowie S3 Lubin - Polkowice

 

Budowa drogi ekspresowej S3 Legnica - Lubin w galerii zdjęć. Zdjęcia: GDDKIA

Droga ekspresowa S3 Legnica - Lubin

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Darek
2018-06-08 18:44
Ściema, jeżdżę tą drogą co jakiś czas. prace co najmniej od roku toczą się w żółwim tempie. Często żywego ducha tam nie widać w godzinach pracy. Panowie z GDDKiA macie jakąś niepisaną umowę z wykonawcą , że dajecie im alibi ? Najlepszy cyrk to umacnianie kamieniem skarp na przejściach dla zwierząt, obserwowałem postęp tych prac regularnie przez wiele miesięcy. Drużyna ślimaków zrobiłaby to szybciej niż fachowcy tam pracujący. Na jezdni . która jest rzekomo przyczyną tego opóźnienia, miesiącami się nic nie działo.
Leon
2018-05-03 18:23
winni przekroczenia terminów powinni być pociągnięci do odpowiedzialności....

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: