Śmiertelny wypadek na A4 pod Wrocławiem. Zamknięta autostrada
Zamknięta i zablokowana jest autostrada A4 Bielany Wrocławskie - Wrocław Wschód. Utrudnienia potrwają do późnych godzin popołudniowych. Zdjęcie: Węzeł Bielany Wrocławskie, Google Maps

Całkowicie zablokowana jest autostrada A4 Wrocław – Katowice od węzła Bielany Wrocławskie do węzła Wrocław Wschód. Przyczyną jest wypadek do jakiego doszło w godzinach przedpołudniowych. Zginęła jedna osoba.

Do wypadku doszło przed Punktem Poboru Opłat Karwiany. W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych i auta osobowego zginęła jedna osoba, a dwie są ranne. Na miejscu wypadku jest pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Sprawę bada prokuratura.

Jak ominąć korek na A4 koło Wrocławia - objazdy i trasy alternatywne

Nadal zablokowana jest jezdnia autostrady A4 w kierunku Opola i Wrocławia. Wyznaczono objazd przez węzeł Bielany Wrocławskie, a w kierunku Wrocławia przez węzeł Wrocław Wschód. Niestety i tu drogi są poblokowane. Korkują się również trasy alternatywne, którymi próbują uciekać kierowcy. Taka sytuacja może potrwać nawet do godzin popołudniowych.

Korek na autostradzie A4 koło Wrocławia? Normalka

 

Przypominamy, że na jutro drogowcy zapowiadają utrudnieniach na PPO Karwiany w godz. 07:00 do 12:00. Utrudnienia spowodowane będą remontem cząstkowym nawierzchni na A4 przed i za bramkami w lokalizacjach 156+700 - 156+900 oraz w 154+780 kierunek Wrocław.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: