Utrudnienia na mazowieckich odcinkach A2, S8, DK50, DK57, DK60 i DK62
Utrudnienia - realizacja inwestycji.

Drogowcy informują, że w tym tygodniu (05-12 września 2014 r.) na Mazowszu będą prowadzone prace na autostradzie A2, drodze ekspresowej S8 i drogach krajowych nr 50, 57 i 60.

W związku z prowadzonymi na terenie Mazowsza inwestycjami, w tym tygodniu konieczne stało się wprowadzenie następujących nowych zmian w organizacji ruchu:

Autostrada A2 odc. pomiędzy węzłami Grodzisk Maz. i Pruszków
od poniedziałku do piątku (08-12.09.2014r.) w godz. 6.00-14.00 na odc. ok.  200m zawężona będzie trasa główna do jednego pasa ruchu w kierunku Poznania.

Droga ekspresowa S8 - Węzeł Powązkowska – węzeł Modlińska – firma Metrostav:
6.09.2014r przywrócenie ruchu na ulicy Włościańskiej i Żelazowskiej

Trwające utrudnienia:

Maków Mazowiecki - do listopada ma potrwać budowa mostu w ciągu DK 57 w Makowie Mazowieckim. Wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Ciechanów – w związku z  budową przez Miasto Ciechanów ronda, w ciągu drogi krajowej nr 60, jadąc od Płocka w kierunku Ciechanowa ruch odbywa się objazdem poprzez drogę techniczną.

Ciechanów – w związku z  budową przez PKP wiaduktu nad linią kolejową, w ciągu drogi krajowej nr  50 , od strony Ciechanowa na dojeździe do wiaduktu ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną a na dalszym odcinku prowadzony jest drogą techniczną.

DK62 pomiędzy Węgrowem a Łochowem (m. Borzychy) i pomiędzy Płockiem a Wyszogrodem (odc.Wilczkowo-Cieśle) - wykonywana jest renowacja rowów, są to prace szybko postępujące, w miejscu wykonywania robót występuje ograniczenie prędkości oraz ruch wahadłowy.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: