Zachodnia Obwodnica Szczecina - mapa przebiegu drogi ekspresowej S6
Zachodnia Obwodnica Szczecina w ciągu drogi ekspresowej S6 - mapa przebiegu. Mapa: GDDKIA

Zachodnia Obwodnica Szczecina ma być dwujezdniowym odcinkiem drogi ekspresowej S6 o długości około 51 km. Mapa prezentuje przebieg wspomnianego odcinka S6-ki. Poprowadzi ona od autostrady A6 (obwodnica Warzymic i Przecławia), przez Police, tunelem pod Odrą, do węzła drogowego z S3 i S6 w Goleniowie.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

lili
2019-01-02 19:53
PROŚBA O INTERWENCJĘ I POMOC W RATOWANIU PRZYRODY Witam Chodzi mi o lokalizację nowo planowanej drogi obwodnicy z trójmiasta na Lębork Ta droga ma iść przez las i mokradła gdzie żyją zwierzęta i tam jest Park Przyrody Jest tam bogata fauna i flora żyją unikatowe ptaki i zwierzęta zielona linia Trasa może iść przez pola parę kilometrów obok gdzie nic nie stoi na przeszkodzie i nic się nie niszy co by nie można było odbudować niebieska linia http://trasakaszubska.pl/?page_id=13 chodzi tu o odcinek Strzebielino- Bożepole zaznaczony na zielono Ratujmy nasze dziedzictwo i nie pozwólmy znowu niszczyć bezpowrotnie przyrody
Koba
2018-12-16 22:48
"a czemu nie mostem?" - KANAŁ ŻEGLUGOWY - poniekąd Szczecin jest portem, a most zwodzony jest skomplikowany, zawęża drogę wodną i jest dostępny przez krótszy czas. Dlatego też w Świnoujściu budują tunel a nie most.
ja
2018-12-10 15:18
a czemu nie mostem?

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: