Zobacz galerię - 8 zdjęć:

Na trasę A2 Warszawa - Terespol czekamy od wielu, wielu lat. Najbardziej zaawansowana jest realizacja odcinka prowadzącego ze stolicy. Autostrada A2 od węzła Lubelska na obwodnicy Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego zgodnie z umową ma być gotowa w czerwcu 2020 roku. Dłużej poczekamy na węzeł Lubelska, który jest realizowany w ramach odrębnego zadania (budowa węzła w ciągu drogi S17) i będzie udostępniony w październiku 2020 r. Oto jak okiem drona wygląda budowa dwóch odcinków autostrady A2 Warszawa - Konik, Konik - Mińsk Maz. - galeria zdjęć z budowy A2 lipiec 2019 r.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

enrico
2019-07-29 20:16
A2- na wschód od W-wy budują, ale tego z dotychczasowej DK2 nie widać. Na pewno będzie widać na zaplanowanym skrzyżowaniu tych dróg w Koniku Nowym. Ale włączenie tego odcinka A2 [w.Lubelska-w.W-wa Wschód (Konik Nowy)]-do ruchu odbędzie się dopiero na finiszu jego budowy. Więc bez obaw i zbędnego zniecierpliwienia.
Niecierpliwy
2019-07-24 15:30
Przejeżdżam sobie co mniej wiecej 2 tygodnie dwójką w okolicach Konika i na razie zadnych postępów nie widze, a za rok ma byc gotowe. Pewnie skonczy sie jak zawsze - obietnicami, a kierowcy jak stali tak beda stac w korkach.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: