Zobacz galerię - 13 zdjęć:

Coraz większe wrażenie robi budowa autostrady A1 na jej najbardziej północnym odcinku z Rząsawy do Blachowni. Odcinek o długości ponad 20 km będzie stanowił część autostradowej obwodnicy Częstochowy. Oprócz trasy wykonawca mam za zadanie wybudować dwa węzły drogowe: Blachownia i Rząsawa. Oto jak wyglądało zaawansowanie prac we wrześniu - galeria zdjęć lotniczych autostrady A1.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

S12
2019-04-05 09:08
Jestem za poniższym komunikatem. Drogę od Piotrkowa do Bełchatowa powinno poprowadzić się po nowym śladzie. Uatrkacyjni to południowe tereny Piotrkowa oraz wschodnio-północne tereny Bełchatowa . Jestem za i będę za tym lobbował gdzie się tylko da. Będę też innych namawiał na to: Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
enrico
2017-10-14 18:35
Olo - widać, żeś w ogóle nie w temacie. Gdybyś nie zabierał głosu od przypadku- to byłoby lepiej. Ale ad rem: Na A1- brakuje już tylko 2 zasadniczych odcinków: I- Pyrzowice (Lotnisko)- Częstochowa (Rząsawa) (57 km) oraz II- Częstochowa (Rząsawa)- Tuszyn (Piotrków Tryb) (84 km). Odcinek I- podzielono na 5 podoodcinków- i wszystkie są w budowie (umowne zakończenie -2018r). Natomiast odcinek II- też podzielono na 5 odcinków, w tym 1 w woj.śląskim (inwestycja jest w trakcie postępowania przetargowego- (planowane zakończenie w 2022r).
olo
2017-10-01 19:40
A kiedy będzie oddana do użytku? I kiedy rozpocznie się budowa pozostałego odcinka autostrady? Bo jakoś cicho o tym.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: